Půjčovna motocyklů.


Před koncem roku exkluzivní slevy na motocykly: ušetřete 2000 až 5000 Kč! Těžké rozhodování? Podzimní akce vám pomůže! Nevynechejte tuto šanci na výhodný nákup a pořiďte si svůj vysněný motocykl ještě dnes."

Značka SWM byla založena v roce 1971 v Miláně. Zakladatelé značky jsou Pietro Siruni a Faust Vargani, od kterých je i odvozen název firmy - SV.VM - Sironi Vergani Vimercate Milano. Někdy se využívá i zkratka z anglického Speedy Working Motorcykles, tedy rychle pracující motocykly.

Značka SWM proslula hlavně díky offroadovým speciálům.


Hlavní sídlo SWM Motorcycles má strategickou polohu v Lombardii ve městě Biandronno na břehu jezera Varese, v zeleni kopců Prealpi. Celá oblast nedaleko Milána, jako tepající srdce známé italské motocyklové oblasti, hraje vedoucí roli ve světovém byznysu. Centrála SWM je po silnici snadno dostupná a nachází se pár minut od mezinárodního letiště Milano Malpensa spojeného s hlavními zeměmi světa.

Dlouhodobý úspěch firmy SWM se bohužel nenaplnil, když se v roce 1984 dostala do insolvence.

Firma se snažila o záchranu reorganizací pod mírně upravenou značkou, nicméně i tato snaha selhala a firma definitivně ukončila působnost v roce 1987.

Hrdé a tradiční italské značky motocyklů se ujal Ampelio Macchi, který měl zkušenosti s vedením značek jako Cagiva, Husquarna nebo Aprilia. Firma se nově prezentovala v roce 2014 na výstavě EICMA. Když KTM/Pierer Mobility AG v roce 2014 získala značku Husqvarna od BMW, duševní vlastnictví, nástroje a původní italské výrobní centrum v Biandronno zakoupila společnost SWM s podporou Shineray Group. Výroba a hlavní sídlo firmy se přesunulo do severoitalského města Varese.

SWM Motorcycles ukazuje Know-How velké společnosti, založené na dobrém týmu kvalifikovaných techniků, které umožňuje sledovat a řídit přímo v italské centrále jakýkoli aspekt výroby motocyklů. Od motoru po podvozek, od elektroniky po styl, vše je interně navrhováno s maniakální přesností, vkusem a vášní zkušených italských pracovníků.

360° Know-how, které začíná u návrhu konceptu nového stroje, kdy díky výzkumu a vývoji reflektuje nejnovější trendy a technologie, pokračuje dále přes testy výrobků, kontrolu kvality výroby a montáže, v sobě zahrnuje i distribuci továrně nových strojů a aktivní podporu prodejců po celém světě. 

Dnes SWM vyrábí kvalitní a cenově dostupné  motocykly, vyrobené ze značkových komponentů, s využitím nejmodernějšího vybavení pro výzkum a vývoj a výjimečné kontroly kvality.

Prohlédněte si naši nabídku nových strojů této značky zde

https://www.swm-motor.cz/
https://swm-motorcycles.it/